Kontakt


Pomoc Drogowa Laweta Zielona Góra S3

Nasz adres:

P.H.U. MAL-POL
NIP 7491910978

65-119 Zielona Góra 

ZADZWOŃ TERAZ

Jeśli chcesz skontaktować się z lawetaluk.pl, serwisem oferującym usługi lawet w Zielonej Górze i okolicach, możesz to zrobić na kilka sposobów:

  1. Telefon: Możesz zadzwonić pod lawetaluk.pl pod numer +48 666 077 583, aby zamówić usługi lawety lub zadać pytania. Linia telefoniczna jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, więc możesz zadzwonić w dowolnym momencie.
  2. E-mail: Jeśli wolisz skontaktować się z lawetaluk.pl za pośrednictwem poczty e-mail, możesz wysłać wiadomość do lukasz666077583@gmail.com
  3. Formularz kontaktowy: Możesz również wypełnić formularz kontaktowy na ich stronie internetowej pod adresem https://. Po prostu wpisz swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i wiadomość, a następnie kliknij “wyślij wiadomość”. Skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
  4. Media społecznościowe: Lawetaluk.pl jest aktywny na platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram i Twitter. Możesz wysłać im wiadomość na tych platformach, jeśli wolisz komunikować się w ten sposób.

Niezależnie od wybranej metody, zespół Lawetaluk.pl a jest dostępny i gotowy do pomocy w każdej potrzebie pomocy drogowej, jaką możesz mieć w Zielonej Górze i poza nią.

Call Now Button+48 666 077 583